Reisverslagen (13)
ISR43
Jaar: 2019
Traject:
In 2016 heb ik samen met mijn Israelische vriend enkele maanden in zijn thuisland gespendeerd. Ooit... Lees verder
- Tel Aviv, Israël
- Jerusalem, Israël
- Nazareth, Israël
- Haifa, Israël
- Eilat, Israël
- Akko, Israël
- Golan
CAN227
Jaar: 2017
Traject:
Ik reisde alleen met een mobilhome van Calgary naar Vancouver en reed ook door Vancouver Island. In... Lees verder
- Calgary, Alberta, Canada
- Drumheller, Alberta, Canada
- Fort Macleod, Alberta, Canada
- Lethbridge, Alberta, Canada
- Cardston, Alberta, Canada
- Pincher Creek, Alberta, Canada
- Crowsnest Pass, Alberta, Canada
- Cranbrook, Brits-Columbia, Canada
- Kimberley, Brits-Columbia, Canada
- Radium Hot Springs
- Banff, Alberta, Canada
- Lake Louise, Alberta, Canada
- Jasper, Alberta, Canada
- Field, Brits-Columbia, Canada
- Golden Glacier NP
- Revelstoke, Brits-Columbia, Canada
- Kamloops, Brits-Columbia, Canada
- Merritt, Brits-Columbia, Canada
- Kelowna, Brits-Columbia, Canada
- Kelowna, Brits-Columbia, Canada
- Hope, Brits-Columbia, Canada
- Port Alberni, Brits-Columbia, Canada
- Tofino, Brits-Columbia, Canada
- Duncan
- Victoria, Brits-Columbia, Canada
- Vancouver, Brits-Columbia, Canada
RK176
Jaar: 2010
Traject:
3 Redactioneel, inhoudstafel, colofon 4 Met Jihad door een schurkenstaat 6 Op eigen houtje door... Lees verder
- Hama, Syrië
- Aleppo, Syrië
- Palmyra, Homs, Syrië
- Baalbek, Beka, Libanon
- Beiroet, Libanon
- Byblos, Libanongebergte, Libanon
- Akaba, Aqaba Governorate, Jordanië
- Petra, Ma'an, Jordanië
- Amman, Amman Governorate, Jordanië
- Boekarest, Roemenië
- Koper, Slovenië
ARG147
Jaar: 2014
Traject:
PER261, BOL148, CIL131, ARG147 , URU7 Hierbij ons reisverslag van onze 6-maanden-trip door een... Lees verder
- Salta - Posadas - Iguazu - Buenos Aires - Puerto madryn - Rio gallegos - El calafate - El chalten - El Bolson - Bariloche - Mendoza
- Argentinië
- Bariloche
- El Chalten
- Mendoza
- Buenos Aires
- Salta
- El Calafate
- Puerto Madryn
- El Bolson
- Posadas
- Rio Gallegos
- Iguazu
cil131
Jaar: 2014
Traject:
PER261, BOL148, CIL131 , ARG147, URU7 Hierbij ons reisverslag van onze 6-maanden-trip door een... Lees verder
- San Pedro de atacama - Puerto Natales - Pucon - Villarica - Valparaiso
- Chili
- San Pedro de Atacama
- Puerto Natales
- Pucon
- Valparaiso
- Villarica
RK191
Jaar: 2014
Traject:
3 Redactioneel, inhoudstafel, colofon 4 Verrassend Albanie 10 Albanie, een bewogen geschiedenis 13... Lees verder
- Tirana, Qarku i Tiranës, Albanië
- Berat, Albanië
- Gjirokastër, Albanië
- Shkodra, Albanië
- Korçë, Albanië
- L'Aquila, Italië
WER264
Jaar: 2012
Traject:
Een beeldenimpressie met kleine anekdotes en verhalen, van mijn jaartje aan de andere kant van de... Lees verder
- Melbourne
- Cairns
- Mission Beach
- Townsville
- Magnetic Island
- Airlie Beach
- Whitsundays
- Town of 1770
- Rainbow Beach
- Fraser Island
- Coffs Harbour
- Sydney
- Adelaide
- Great Ocean Road
- Grampians
- Ayers Rock
- Alice Springs
- Nullabar plane
- Perth
- Singapore
- Manila
- Boracay
- Bohol
- Palawan
- Cebu
- Ho Chi Minh City
- Nha Trang
- Miu Ne
- Da Lat
- Hoi An
- Hue
- Hanoi
- Sapa
- Vientiane
- Luang Prabang
- Vang Vieng
- 4000 islands
- Siem reap en omgeving
- Bangkok
- Ko Pha Nhang
- Kuala Lumpur
- Colombo
- Dubai
- Abu Dhabi
- Istanbul
- Brussel
POR283
Jaar: 2010
Traject:
We waren erg tevreden over onze Azoren-reis. Mochten we meer tijd hebben gehad, hadden we ook graag... Lees verder
- Azoren: Lissabon - Praia do Almoxarife - Horta - Caldeira do Faial - Capelinhos - Criação Velha -Gruta das Torres - Ponta do Pico - São Roque - Santa Antonia - Lajes - Lagoa do Capitão - Piedade - Calheta - Urzelina - Fajã dos Cubres
- Fajã dos Vimes - Topo - Farol da ponta dos Rosais - Velas
- Azoren
- Velas
- Madalena
- Horta
- Lajes
- Piedade
- Praia do Almoxarife
- Capelinhos
- Caldeira do Faial
- São Roque
- Calheta
- Urzelina
CAN195
Jaar: 2011
Traject:
Tachtig dagen rondhuppelen in Noord-Amerika vergeet men niet zomaar. Of toch, tenzij het op papier... Lees verder
- 80 dagen op stap in Noord-Amerika: Vancouver
- Banff
- Jasper
- Dawson Creek
- Fort Nelson
- Whitehorse
- Haines Junction
- Tok
- Chicken
- Tok
- Fairbanks
- Denali
- Tok
- Haines
- Juneau
- Prince Rupert
- Haida Gwaii
- Vancouver
- Seattle
- San Francisco
- Las Vegas
- Chicago
- Toronto
- Algonquin
- Montréal
- Gaspésie
- New Brunswick
- Nictau
- Montréal
- Alaska
- Las Vegas
- San Francisco
- Algonquin
- Toronto
- Juneau
- Montréal
- Seattle
- Prince Rupert
- Jasper
- Banff
- Tok
- Fairbanks
- Chicago
- Vancouver
- New Brunswick
- Denali
- Dawson Creek
- Fort Nelson
- Whitehorse
- Haines Junction
- Chicken
- Haines
- Haida Gwaii
- Gaspésie
- Nictau
ZAF166
Jaar: 2011
Traject:
Bij het zeggen van Zuid-Afrika wordt er vaak in een adem gezegd: " de wereld in een land". Na een... Lees verder
- Johannesburg
- Bela Bela
- Louis Trichardt
- Southpansbergen
- Thohoyandou
- Tshipise
- Masisi
- Pafuri gate
- Punda Maria
- Shingwedzi
- Letaba
- Nelspruit
- Graskop
- Nelspruit
- Ezulwini valley (Swaziland)
- St-lucia
- Pietermaritzburg
- Southern Drakensbergen
- Mokhothlong
- (Lesotho)
- Maseru (Lesotho)
- Soweto
- Johannesburg
- Letaba
- Graskop
- Pietermaritzburg
- Soweto
- Nelspruit
- Ezulwini Valley
- Bela Bela
- Louis Trichardt
- Southpansbergen
- Thohoyandou
- Tshipise
- Masisi
- Pafuri gate
- Punda Maria
- Shingwedzi
- St-lucia
- Southern Drakensbergen
- Mokhothlong
- Maseru