HUIS Antwerpen te huur - FEBRUARI TEM APRIL 25

Hoi

Wij gaan voor 3 maanden op reis, van februari tem april 2025, en zoeken iemand die ons familie huis wil huren voor die periode.  

Ik zoek iemand rustig en betrouwbaar die het huis bewoonbaar kan houden, voor de huisplanten en voor de bejaarde kat kan zorgen.  Het huis wordt verzorgd achtergelaten en we kunnen enkele kasten leeghalen, maar verder komt het in de staat waarin het zich bevindt. 

Wij zoeken iemand bij wie we een goed gevoel hebben. In ruil kunnen we een interessante prijs bepreken. 

Het is een groot huis, met 2 slaapkamers, een grote badkamer, een dressing en een groene tuin van 100m2.  De locatie is goed in Deurne, vlakbij het Rivierenhof, op 10 minuten van de autostrade maar je bent ook op 20 minuten in centrum Antwerpen of bij het station. 

Bij interesse graag een mailtje met info over jezelf en je situatie.  

Groetjes, Karen 

Een vraag van
Land
België
Onderdeel
Huizen van en voor reizigers
Thema
Lang op reis