Rondreis Japan

JAP70

Reisfiche

Traject
Tokyo, Japan
Hakone, Kanagawa, Japan
Matsumoto, Nagano, Japan
Takayama, Gifu, Japan
Kyoto, Japan
Koyasan, Koya, Wakayama, Japan
Hiroshima, Japan
Osaka, Japan
Land
Japan
Jaar
2018
Reisperiode
20/10-9/11 (herfst))
Thema
Natuur
Cultuur
Wandelen
Fietsen
Citytrip
Logiesvorm
Hotel
Gastenkamer
Transport
Vliegtuig
Openbaar vervoer
Inleiding

We zijn een koppel dertigers met al enige reiservaring in verre landen, die de wereld willen zien. We zijn meestal goed voorbereid omdat we in onze vakantie veel willen zien en niet veel tijd verliezen aan het zoeken van transport of een overnachtingsplaats.

 

Dit zou onze eerste rondreis op het Aziatische continent worden, we kozen voor Japan om de cultuur te leren kennen. We houden op onze reizen van afwisseling en de grootsteden, de uitgestrekte natuurgebieden, de traditionele tempels en de wat sportievere activiteiten zorgden hiervoor in Japan. Ook hun keuken was voor ons een nieuwe uitdaging

 

Wij reisden 3 weken rond op het hoofdeiland Honshu (De Japanse archipel bestaat uit 4 hoofdeilanden en duizenden kleine eilandjes) met de belangrijkste steden Tokyo, Kyoto, Hiroshima, en Osaka.

Word Wegwijzerlid

Word Wegwijzerlid en geniet meteen van alle voordelen
Wegwijzer lidmaatschap | (€ 35 per jaar)Online account | (gratis)
Reisverslagen & e-guides downloadenjaneen
Abonnement op Reiskrant | 4 keer per jaar ons magazine in je busjaneen
Zoekertjes | bv. om een reisgenoot te zoekenjaja
Gratis antwoord & advies op jouw vragenjaneen
Korting bij Joker, Lannoo, Flibco...janeen
BETALEND LID WORDEN > GRATIS REGISTREREN >