Gezinsvakantie met jongeren, Gosau, wandelen, fietsen, kayak

OOS93

Reisfiche

Traject
8 dagen ter plaatsen met uitstappen naar Ademekhutte (dagwandeltocht) - Zwieselalm (halve dag wandeltocht) - Fietsen met E-mountainbike (= met motor) in en rond Gosau -Hallstatt (zoutmijnen) - Obertraun (Dachstein Eisenholen) en Abtenau (kayak en rodelbaa
Salzkammergut
Gosau
Land
Oostenrijk
Jaar
2012
Reisperiode
25/07 - 01/08
Thema
Wandelen
Fietsen
Reizen met kinderen
Logiesvorm
Hotel
Transport
Auto
Inleiding

Een weekje Oostenrijk met 2 sportieve zonen van 19 en 21 jaar.

Via een vriendin kregen we een gouden tip. Een hotelletje in Gosau. Subliem van ligging.

We waren aangenaam verrast over wat deze streek te bieden heeft. De streek 'Salzkammergut' is beschermd door de Unesco en biedt veel variatie in ontspanningsmogelijkheden. 

Wij kozen voor 2 bergwandelingen, 2 mountainbike routes, zwemmen in het meer, bezoek aan zoutmijnen en ijsgrotten, bezoek aan het romatische stadje Hallstatt en voor één van de vele adventure activiteiten nl. kayak. We rodelden langs de langste rodelbaan van Europa naar beneden.

In ons hotelletje worden we verwend door supervriendelijk personeel en lekker eten.