Silver Terraces Hotel

Reisverslag

Het hotel oogt binnen niet heel proper, vooral de staat van het vasttapijt op de trap en gang laat te wensen over. Er zijn voor de rest alle voorzieningen, ook TV maar geen waterkoker. Niet alles werkt altijd naar behoren. Men spreekt wat Engels en is redelijk hulpvaardig.
Internet: Er is wifi maar geen internet pc’s ter beschikking.
Ontbijt: Je kunt hier ontbijten maar door de beperkte keuze hebben we dat niet gedaan. Westers ontbijten is mogelijk hogerop in het dorp.
Reservering: Niet gereserveerd, er waren nog kamers vrij. Men heeft ons aangesproken toen we van de bus stapten in Ping’an.
Hoe bereikt: Te voet van het busstation, een alternatief is er niet. Toch bijna een kwartiertje stappen, bergop. De Engelstalige naam van het hotel is nergens te ontdekken.

Jaar
2012
Prijs
100 ¥ voor een dubbele kamer met eigen badkamer
Waardering
2
Locatie, adres
Longji Titian Scenic Area
Ligging
Aan het begin van het dorp, het dichtst bij het busstation van alle hotels., Ping'An, Guangxi
Telefoon
0773-7583027