Mington Yinxiang Youth Hotel (Mington Yinxiang Qingnian Jiudian)
Reisverslag
Het hotel was gelegen in het centrum van Kunming niet ver van het kruispunt Beijing Lu en Dongfeng Donglu. De straat zelf waarin het hotel gelegen was, was typisch Chinees met praktisch in ieder pand een commerciƫle activiteit. De ingang van het hotel bestond uit een verzorgde gang die naar de receptie achterin leidde. In een verzorgde ruimte was de receptie ingericht. De jongen die de dienst verzekerde bij aankomst was zeer vriendelijk maar kon helemaal geen Engels. De inschrijving in het hotel vormde helemaal geen probleem, maar op een bijkomende vraag naar inlichtingen over een geplande uitstap kon hij niet antwoorden. Per telefoon belde hij iemand op die wel het Engels machtig was en ons aldus kon informeren. Een andere heer die op een ander moment de receptie waarnam, kon zich dan wel goed behelpen in het Engels.
Het hotel had zichtbaar vooral Chinese zakenmensen als gast en was daarop ingesteld. De kamer die we toegewezen kregen op de hogere verdieping was ruim en verzorgd ingericht. Een flat screen tv en airconditioning maakten het comfort compleet. De aansluitende badkamer was uitgerust met lavabo,wc en douche.
Ontbijtmogelijkheid was er niet voorzien. Men moest dus in de uitbatingen langs de straat zijn gading zien te vinden. Een waterkoker op de kamer liet toe om koffie te zetten en zelf een ontbijt samen te stellen.
Er was geen lift voorzien om de bovenliggende kamers te bereiken.
Jaar
2010
Prijs
120 CNY (15 EUR) voor een tweepersoonskamer met badkamer.
Locatie, adres
94 Mington Xiang (zijstraat van hoofdstraat Bejing Lu)
Ligging
zie Beoordeling hieronder., Kunming, China
Telefoon
0871-3128858 3128869
Website