The Mayor's House Bed and Breakfast

Wil je de ervaring in een traditionele Amerikaanse B&B te logeren, dan is dit een zéér goed en betaalbaar adres om dit te doen!! Mayor's House wordt bewoond en uitgebaat door een mannelijk koppel. Het grote huis is voorzien van 6 gastenkamers die kraaknet zijn en elke dag voorzien worden van een grondige poetsbeurt en verse handdoeken. Er is zeep en shampoo en er zijn badjassen (om naar het zwembad te gaan) voorzien in je badkamer. Bereid je voor op een super breakfast zoals bvb fruitsap, koffie, water, 1/2 pompelmoes, verse warme wafel met er bovenop aardbeien en slagroom, een ommelet en yogurtbeker bereid met vanille ijs, bosvruchten erin gemengd en nootjes er bovenop!!! Ontbijt wordt opgediend tussen 08h30 en 09h30 in de gemeenschappelijke eetkamer(omwille van de bereidingen die ze echt wel vers op je bord willen brengen). Bij de Amerikanen heb je na de eerste seconde aan tafel al een leuke babbel die start met de kennismakings vraag 'Hi where are you comming from?.
Nog dit. Een van de mannen kent alles van slangen en reptielen in het algemeen. Je krijgt er een pak nuttige info om je bezoeken aan Arches en Canyonland aangenaam te laten verlopen.
Beiden ontvangen je héél vriendelijk en bij het onthaal hoort een volledige rondleiding in hun huis waarbij je direct het gevoel hebt hier thuis te komen. Een kamer sleutel krijg je niet, ook niet van de voor- of achterdeur van het huis. Alle deuren blijven dag en nacht open en nooit hadden ze hiermee problemen. Moet nog gezegd dat Moab een héél veilig stadje is?
We hadden er twee super comfortabele dagen en zouden er zeker terug gaan.
Jaar
2008
Prijs
$112 tax inbegrepen. Tweepersoonskamer, "Miner's room" met queen bed, privé badkamer met douche en toilet, handdoeken, tv. Gebruik van de gemeenschappelijke frigo. Uitgebreid traditioneel Amerikaans ontbijt. Prive parking. Gebruik van het open
Waardering
5
Locatie, adres
505 Rose Tree Lane
Ligging
In een rustige woonbuurt ietsje buiten het centrum van Moab., Moab, Utah
Telefoon
435-259-6015