Luna Maya Hotel

Hotel met strandtoegang, ligzetels en hangmatten, strandbar en restaurant, uitkijkpost met panoramisch zicht op zee; mooie plek maar wel muggen tegen de avond, muskietennet in de kamer, maar zo onhandig aangebracht dat we het moesten verwijderen om te kunnen slapen; kamer van de jongens lag op de verdieping, de onze op het gelijkvloers aan de straat, hele nacht lawaai van voorbijrijdende auto's; kamer warm en benauwend. Douche waaruit amper water kwam, temperatuur niet te regelen en gezien de klamme hitte kwam dit erg ongelegen. 's Nachts kwam de buurman een sigaret roken naast ons open raam (nodig voor de afkoeling) en lagen we in zijn rookkolom, niet echt prettig. Volgens de zonen niet prettig om te zwemmen in zee omwille van te veel algen. We wilden hier twee nachten blijven, maar vertrokken na één nacht. Te duur voor de geboden kwaliteit. Geen aanrader. (zie reviews op www.tripadvisor.com ).

Jaar
2009
Prijs
1400MP, continental ontbijt inbegrepen voor twee aparte 2-persoonskamers (de dubbel-dubbels, die iets goedkoper waren, waren bezet), fan, aparte badkamer met douche en WC.
Waardering
2
Ligging
<p>Aan het strand van Tulum, met strandstoelen, palmen en hangmatten. Op de kustweg 1,5 km rechts vanaf verbindingweg Tulum downtown.</p>, Tulum, Yucatan, Quintana Roo
Telefoon
+52 (984)130-9710