Le carré aux buis
Goed verscholen in een piepklein dorpje is deze chambre d'hôte wat mij betreft een absolute topper. De kamers zijn niet overdreven luxueus, maar wel zeer OK. Er is een kleine zitruimte, slaapkamer met dubbel bed, apart toilet en badkamer met ligbad. De grote troef van dit logies is de uiterst charmante gastheer die ook optreedt als voortreffelijke kok en je graag onderhoud over zijn biologisch geteelde groenten en fruit, en de producten die hij daarmee maakt.
Het ontbijt (inbegrepen in de prijs van de overnachting) is on-frans uitgebreid en bestaat uit een sneetje gewonnen brood, zelfgebakken brood met keuze uit 4 soorten confituur, 2 soorten kaas, ham, een gekookt eitje, koffie, thee, melk, yoghurt en een stuk fruit.
Bij aankomst wordt de fles (zelfgebrouwen) cider op tafel gezet en kan je "proeven". Wie wil kan ook tables d'hôtes reserveren. Voor amper 20€ krijg je een lekker driegangenmenu met ruime porties. Drank is in de prijs voorzien.
20€ per persoon voor de table d'hôtes