La Ferme du Temple

Deze B&B wordt gerund door de familie Hincelin. Deze familie heeft een link met Belgiƫ. De b&b is ingericht in een vierkantshoeve naast een kapel die ooit nog aan de Tempeliers toebehoorde (vandaar de naam). De kamers zijn ruim en mooi ingericht. Onze badkamer was iets ouder maar alles is erg proper. De ontvangst is heel hartelijk en mevr. Hincelin geeft je met plezier uitleg over de streek. Het ontbijt is heel verzorgd, zeker naar Franse normen. Er is ook een frigo, een microgolfoven en een klein keukentje ter beschikking van de gasten en in de tuin heb je tafeltjes en stoeltjes die je mag gebruiken.
De ligging is erg mooi. Je bent onmiddellijk op de Route du Champagne en zowel Reims als Epernay zijn goed te bereiken. Je moet wel beschikken over een eigen wagen.

Jaar
2009
Prijs
53 euro voor een tweepersoonskamer met uitstekend ontbijt, deze kamer had een tweepersoonsbed met eigen badkamer.
Waardering
5
Locatie, adres
51700 Passy Grigny
Ligging
Vierkantshoeve, zeer rustig gelegen middenin een wijds landschap langs de D 980, neem afrit 21 Dormans van A4 Parijs - Straatsburg., Passy Grigny, champagne
Telefoon
(0033)-03 26 52 91 02 & (0033)-03 26 52 90 01 & (