JARDINS DA ROCHA
We verbleven hier voor 2 nachten in augustus 2012 met twee tieners in een appartement.
We hadden geen reservatie van te voren gemaakt en het bleek deze periode van het jaar niet evident om nog ergens beschikbaarheid te vinden.
Na lang zoeken, waren we niet meer zo kieskeurig en uiteindelijk blij dat we hier nog plek vonden.
Het appartement bevond zich op de 16é verdieping. Op de gang was een onaardige geur, maar het appartement zelf bleek piekfijn in orde met alle nodige voorzieningen.
Het was helaas wel vaak redelijk lang wachten op de lift en te voet naar/van de 16de verdieping was om begrijpelijke redenen geen optie. Het uitzicht was heel mooi. De ligging ook heel goed, niet te ver van het centrum en op korte wandelafstand van het strand.
Er is ook een zwembadje en een kleine tuin. Vermits het er vrij druk was en we ook de zee vlakbij hadden, hebben we hier geen gebruik van gemaakt
Jaar
2012
Prijs
Ca. 70€ per nacht voor ruim 4 persoonsappartement.
Locatie, adres
Avenida V-3, Praia da Rocha, Portimao 8500-801, Portugal
Ligging
Goede ligging, dichtbij centrum en dicht bij het strand, praia da rocha, Algarve
Telefoon
+351 282 424 534
Website