Hotel Las Costas****
Reisverslag
zeer verzorgd hotel op alle gebied, elke dag roomservice, zelfs op zondag. Zeer goede bediening en vooral ontzettend vriendelijke behulpzame staf en personeel, waaronder ook een Vlaamse vrouw, voor wie nooit iets teveel was. Daar ben je nog een mens, geen nummer! Zelfs op ons late uur van aankomst (23.30u) kregen we op onze kamer nog een koude schotel en dessert aangeboden. Elke dag, prachtige, lekkere, fijne uitgebreide buffetten zowel qua ontbijt als diner. Ontbijt op kamer mogelijk op een later uur: ontbijt kan je op aanvraag gewoon meenemen. Gratis internet in de kamers en openbare ruimten. Wij hadden pech: functioneerde maar half op de kamer, maar het onmogelijke werd gedaan om het ongemak voor mekaar te krijgen. Helaas, onze nieuwste versie (Windows 2007) was blijkbaar de spelbreker. Gratis parking naast hotel in een doodlopend straatje. Veel Duitse toeristen.
Het hotel accepteert Cash (Euro), Mastercard, Maestro, Visa, American Express.
TOPPER VAN FORMAAT!!! niet voor niets verkozen tot één van de 100 beste en liefelijkste hotels ter wereld!
Jaar
2010
Prijs
861 €/7 nachten/kamer voor 3 personen/half pension (excl. drank avondmaal). Alle comfort van een 4-sterren hotel: 24 uur receptie, terras, lift, kluisje, bagageopslag, sauna, jacuzzi, zwembad etc. Kamers met voorzieningen voor gasten met een handicap. Rui
Locatie, adres
Avenida de las Playas 88
Ligging
Ligt op de drukke Avenida de las Playas van de Playa de los Pocillos, maar op het einde ervan, zodat er van drukte helemaal geen sprake is. Ligt ook vlak tegen de promenade met directe toegang naar het strand. Onze kamer met terras had prachtig zicht op zee en lag vlak bij het zwembad en restaurant. Hoewel dicht bij de luchthaven was er geen last van geluidshinder (goed geïsoleerde kamers), zelfs niet aan het zwembad. Het hotel maakt deel uit van de Hibiscus Hotels (187 kamers). , Puerto del Carmen, Lanzarote (Canarische eilanden)
Telefoon
+34.928.514.346
Website