Hospedaje La Palmera

Nette kamer, eigen sanitair (badkamer met toilet, douche), geen airco wel ventilator. Patio met veel groen en lommerte en ook schommelstoelen en tafeltjes beschikbaar aan de kamers en aan het zwembad.
Het hospedaje heeft ook een leuk zwembad (heel welkom want het is er erg warm in de streek!).
Het restaurant van het hospedaje is heel gezellig, bevindt zich in openlucht doch wel overdekt.
We kunnen de wagen binnen de muren van het hospedaje rijden, 's nacht wordt die afgesloten met een ketting.
Ondanks dat de kamer iets minder luxueus is dan de kamer in het veel duurdere hotel La Estrella (waar we logeerden te Managua), geef ik toch een 4/5 omwille de mooie ligging, de gezelligheid en het leuke zwembad.

Jaar
2009
Prijs
15 US $ per nacht voor 2 personen, ontbijt niet inbegrepen. Ontbijt mogelijk: 100 cordoba/persoon.
Er is geen internet.
Mogelijkheid om warme maaltijd te gebruiken in het restaurant van het hospedaje. Lekkere maaltijd: wij aten er cerdo en camarones "a
Waardering
4
Ligging
Geen zicht op zee, maar toch dicht bij het strand en op wandelafstand van het Reserva Natural Isla Juan Venado (de mangroves kunnen per boot bezocht worden).
meer info op http://www.vivanicaragua.com/en/map/alojamiento/hostal-la-palmera, Las Penitas, West-Nicaragua
Telefoon
2317-0279