Geneva Youth Hostel
Zeer eenvoudig ingericht hotel , beperkte prijs (andere hotels in Genève= veelvoud hiervan.Interessant als je op doorreis bent en genoeg hebt aan het basisconfort in de kamers.
Er zijn nog verschillende andere accomodatiemogelijkheden in hetzelfde hotel, met meer comfort, maar dan wel met een iets hogere prijs. Indien je in apparte kamers wil slapen dien je wel vooraf een paar maanden voordien te boeken, zeker in de vakantieperiode.
Jaar
2009
Prijs
25 Euro per nacht (in slaapzaal), ontbijt inbegrepen.Natuurlijk kan je ook betalen in Zwitserse Frank.
Locatie, adres
Rue Rothschild 30
Ligging
<p>Ligt op ongeveer een 2- tal km stappen van het centraal station in Geneve.In centrum van Geneve gelegen</p><p>Gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer (tram stopt op enkele honderden meters</p>, Genève, Wallis
Telefoon
+41 22 732 62 60
Website