Auberge de la Tour de Brison
Een hotel dat gebruikt werd als rustpunt na de autoreis na onze route via Lyon. Indien op voorhand verwittigd dat je zeer laat aankomt leggen ze de sleutel klaar. De kamers zijn sober maar ruim en degelijk. Twee kamers met mezannines voor gezinnen. Goed, ontbijtbuffetje. Uitstekende keuken van een zeer gezellige patron. Het zwembad met een waarlijk schitterend vergezicht ligt hoger op de helling en wordt bereikt na een korte klim. Ideaal om een dagje uit te rusten na een autoreis. Benieuwd of u de echte nationaliteit van de patron kunt raden.
Jaar
2004
Prijs
75 euro per nacht voor twee personen. Kinderen halfprijs, onder de twee jaar gratis. Ook mogelijkheid tot half pension a 68 euro.
Locatie, adres
Auberge de la Tour de Brison . 07110 Sanilhac .
Ligging
De kamers bieden een subliem uitzicht over de vallei met het dorpje Sanhilac (zowat 5 km van Largentière) en is een uitstekend vertrekpunt voor verschillende wandelingen (de vierdaagse van de Tanargue komt hier voorbij)., Largentiere, languedoc-roussillon, Cevennes, Ardeche
Telefoon
00 33 (0)4 75 39 29 00
Website