Reisverslagen (104)
USA475
Jaar: 2015
Traject:
20 jaar geleden ... op huwelijksreis in Alaska ... nu teruggekeerd voor een langere periode ..... Lees verder
- White pass (grens met Canada
- Klondike Highway) – Skagway – Dyea – Skagway – ferry – Haines State ferry terminal – Chilkoot Lake – Haines – Pleasant Camp (grens met Canada
- Haines Highway) Alaska Highway
- Grenslijn Canada-US – Tetlin National Wildlife Refuge – Deadman Lake – Tok – Gakona – Glennallen – Copper River Valley – Worthington Glacier – Thompson Pass – Bridal Veil Falls – Horsetail Falls – Valdez – Chitina – Wrangel-St.Elias NP – Mc Carthy – Kenn
- Riley Creek – Healy – Denali NP
- Riley Creek – Denali NP
- Teklanika River – Denali NP
- Kantishna – Denali NP
- Riley Creek – Denali NP
- Teklanika River camp – Healy – Stampede Trail – Nenana – Fairbanks – North Pole – Chena Hot Springs – Fairbanks – Dalton Highway: Yukon River
- Roller Coaster
- Finger Mountain
- Arctic Circle
- Grayling Lake
- Coldfoot
- Sukakpak Mountain
- Atigun Pass
- Slope Mountain
- Happy Valley
- Franklin Bluffs – Deadhorse – Prudhoe Bay – Dalton Highway: Franklin Bluffs
- Last Chance
- Sag River Overlook
- Happy Valley
- Slope Mountain
- Galbraith Lake
- Atigun Pass
- Wiseman
- Coldfoot
- Finger Mountain – Livengood – Fairbanks – Denali NP – Cantwell – Denali Highway – Paxson – Gakona – Glennallen – Copper River – Glennallen – Slana Ranger Station – Wrangell-St.Elias NP
- Nabesna Road – Tok – Deadman Lake – Alaska Highway
- grenslijn US-Canada
- Alaska
- Grotendeels op het vasteland van zuid naar noord.
AUS208
Jaar: 2014
Traject:
Wij hebben een trip van 32 weken rond de wereld gemaakt. Beide zijn we middentwintigers die na hun... Lees verder
- Brisbane Queensland, Australië
- Noosa, Queensland, Australië
- Hervey Bay (Fraser Island)
- Rockhampton Queensland, Australië
- Airlie Beach (Whitsunday Islands)
- Cairns Queensland, Australië
- Darwin Noordelijk Territorium, Australië
- Kakadu NP
- Katherine (Nitmiluk NP)
- Alice Springs Noordelijk Territorium, Australië
- Kings Canyon
- Uluru-Kata Tjuta NP
- Cooper Pedy
- Adelaide Zuid-Australië, Australië
- Barossa Valley
- Coonawarra Zuid-Australië, Australië
- Port Fairy Victoria, Australië
- Great Ocean Road
- Melbourne Victoria, Australië
- Yarra Valley
- Wilsons Promontory NP
- Jervis Bay
- Blue Mountains Nieuw-Zuid-Wales, Australië
- Sydney Nieuw-Zuid-Wales, Australië
EUR31
Jaar: 2014
Traject:
De geboorte van een kindje verandert je leven. Dat fenomeen is (jonge) ouders bekend. En het was... Lees verder
- Brugge; Antwerpen; Apeldoorn; Dwingeloo (Drenthe); Bremen; Lüneburg; Wismar; Rostock (overzetboot); Trelleborg; Malmö; Höganas; Göteborg; Hamburgsund; Fjällbaka; Tanumshede; Flötemarken; Ed; Bäckefors; Haverud; Högsbyn; Bengtsfors; Arjang; Leksand; Rättvi
- Oost-Europa
- Riga
- Mazirbe
- Cesis
- Tallinn
- Kolka
- Oandu (Lahemaa)
- Stockholm
- Göteborg
- Särna
- Vilnius
- Ventspils
- Mora
- Rostock
- Bremen
- Trakai
- Estland: Rouge
- Otepaa
- Altja
- Muhu
- Kuldiga
- Druskininkai
- Augustow
- Gauja NP
- Aglona
- Saaremaa
- Levoča
- Lüneburg
- Wismar
- Tukums
- Tanumshede
- Trelleborg
- Fulufjället NP
- Falun
- Nusnas
- Akrahreppur
- Dwingeloo
- höganas
- hamburgsund
- rättvik
- sabile
- leksand
- ligatne
- raiskums
- aloja
- renda
- virtsu
- koguva
- ninase
- karla
- panga
- vratna
- Oandu
- merkine
- bialystock
JAP46
Jaar: 2014
Traject:
Lees verder
- Osaka
- Kyoto
- Nara
- Tokyo
- Hakone Pass
- Kawaguchiko
- Osakata Park
- Matsumoto
- Narai
- Kamikochi
- Tochio
- Shiwakarago
- Ainokura
- Kanazawa
- Hakuba
- Nagano
- Nakano
- Mt. Shirane
- Kusatsu
- Nikko Konsei Pass
- Lake Yunoko
- Yudaki Falls
- Senjogahara Moors
- Lake Chuzenji
- Ryuzu Falls
- Kegon Falls
- Nikko
- Lake Ikara
- Tajimi
- Gold Line Route (Road n° 64)
- Goshiki-Numa
- Bandai-San
- Shirabu Pass
- Zao Onsen
- Zao Echo Line
- Yamadera
- Tendo
- Gas-san
- Yudonosan
- Nabira
- Oami
- Haguro-San
- Ginzan Onsen
- Obanazawa
- Tazawa Lake
- Akita-Komagatake 8th Station
- Tazawa Lake
- Tamagawa Dam
- Kazuno
- Towada Lake
- Yasumiya
- Oirase Stream
- Shichinohe
- Mt. Hakkoda
- Nishimeya
- Anmon
- Mt. Iwaki
- Kasose
- Juniko Lakes
- Kasose
- Hakodate
- Onuma
- Toya Lake
- Noboribetsu
- Mt Tarumae
- Kushiro Shitsugen NP
- Lake Akan
- Lake Onneto
- Mashu Lake
- Mt. Lo
- Bihoro Pass
- Takinoue
- Biei
- Furano
- Mikasa
- Sapporo
- Otaru
- Yoishi
- Mt. Yotei
- Mt. Iwaonupuri
- Hakodate
- Oma
- Yagen Valley
- Shichinohe
- Tamagawa Onsen
- Goshogake Onsen
- Mt. Hachimantai
- Kukoyachi
- Yakehashin Onsen
- Tono
- Goishi Coast
- Rikuzentakata
- Kesennuma
- Cape Iwaisaki
- Ishinomaki
- Matsushima
- Motomiya
- Iwati
- Katori
- Narita Airport
- Osaka.
- Van Osaka helemaal naar het noorden
- Honshu
- Kansai
- Hokkaido
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels
Voor kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels, kom naar de reisbib in Brugge.
This block keeps everything going ... do not touch or move it in any way ... unless your name is Bart or Donny.
Accra,kakum Np,elmina,akosombo,amedzofe,ho -> Togo -> Burkina Faso -> Ghana: Mole Np,tamale,accra