Reisverslagen (9)
NZE162
Jaar: 2023
Traject:
Samen met mijn echtgenote reisden we naar Nieuw Zeeland af, enerzijds om een tokdje samen met onze... Lees verder
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Hokianga Harbour, Nieuw-Zeeland
- Waitangirua, Porirua, Nieuw-Zeeland
- Tairua, Nieuw-Zeeland
- Hahei, Nieuw-Zeeland
- Waikato, Nieuw-Zeeland
- Hamilton, Nieuw-Zeeland
- Matamata, Nieuw-Zeeland
- Rotorua, Nieuw-Zeeland
- Whirinaki, Nieuw-Zeeland
- Opotiki, Nieuw-Zeeland
- Gisborne, Nieuw-Zeeland
- Napier, Nieuw-Zeeland
- Taupo, Nieuw-Zeeland
- Ruapehu District, Manawatu-Wanganui, Nieuw-Zeeland
- Retaruke, Nieuw-Zeeland
- Horopito, Nieuw-Zeeland
- New Plymouth, Nieuw-Zeeland
- Whanganui, Nieuw-Zeeland
- Paraparaumu, Nieuw-Zeeland
- Wellington, Nieuw-Zeeland
- Picton
- Kaikoura, Nieuw-Zeeland
- Waipara, Nieuw-Zeeland
- Greta Valley, Nieuw-Zeeland
- Castle Hill, Nieuw-Zeeland
- Arthur's Pass Village, Nieuw-Zeeland
- Nelson, Nieuw-Zeeland
- Saint Arnaud, New Zealand, Nieuw-Zeeland
- The Brook, Nelson, Nieuw-Zeeland
- Collingwood, Nieuw-Zeeland
- Rawhiti, Nieuw-Zeeland
- Westport, Nieuw-Zeeland
- Karamea, Nieuw-Zeeland
- Punakaiki, Nieuw-Zeeland
- Paparoa, Nieuw-Zeeland
- Greymouth, Nieuw-Zeeland
- Hokitika, Nieuw-Zeeland
- Franz Josef, Nieuw-Zeeland
- Fox Glacier, Nieuw-Zeeland
- Haast, Nieuw-Zeeland
- Wanaka, Nieuw-Zeeland
- Mount Aspiring, Nieuw-Zeeland
- Kingston, Nieuw-Zeeland
- Queenstown, Nieuw-Zeeland
- Te Anau, Nieuw-Zeeland
- Milford Sound, Nieuw-Zeeland
- Doubtful Sound, Nieuw-Zeealand
- Clifden, Nieuw-Zeeland
- Colac Bay / Ōraka, Nieuw-Zeeland
- Riverton, Nieuw-Zeeland
- Invercargill, Nieuw-Zeeland
- Bluff, Nieuw-Zeeland
- Stewart Island, Nieuw-Zeeland
- Oban, Nieuw-Zeeland
- Curio Bay, Nieuw-Zeeland
- Papatowai, Nieuw-Zeeland
- Kaka Point, Nieuw-Zeeland
- Waiwera, Nieuw-Zeeland
- Nugget Point, Nieuw-Zeeland
- Pukekura, Nieuw-Zeeland
- Dunedin, Nieuw-Zeeland
- Moeraki, Nieuw-Zeeland
- Oamaru, Nieuw-Zeeland
- Lake Poaka, Nieuw-Zeeland
- Aoraki / Mount Cook, Nieuw-Zeeland
- Twizel, Nieuw-Zeeland
- Omarama, Nieuw-Zeeland
- Cromwell, Nieuw-Zeeland
- Clyde, Nieuw-Zeeland
- Ranfurly, Nieuw-Zeeland
- Alexandra, Nieuw-Zeeland
- Oamaru, Nieuw-Zeeland
- Selwyn District, Canterbury, Nieuw-Zeeland
- Lake Ellesmere, Nieuw-Zeeland
- Christchurch, Nieuw-Zeeland
CAN227
Jaar: 2017
Traject:
Ik reisde alleen met een mobilhome van Calgary naar Vancouver en reed ook door Vancouver Island. In... Lees verder
- Calgary, Alberta, Canada
- Drumheller, Alberta, Canada
- Fort Macleod, Alberta, Canada
- Lethbridge, Alberta, Canada
- Cardston, Alberta, Canada
- Pincher Creek, Alberta, Canada
- Crowsnest Pass, Alberta, Canada
- Cranbrook, Brits-Columbia, Canada
- Kimberley, Brits-Columbia, Canada
- Radium Hot Springs
- Banff, Alberta, Canada
- Lake Louise, Alberta, Canada
- Jasper, Alberta, Canada
- Field, Brits-Columbia, Canada
- Golden Glacier NP
- Revelstoke, Brits-Columbia, Canada
- Kamloops, Brits-Columbia, Canada
- Merritt, Brits-Columbia, Canada
- Kelowna, Brits-Columbia, Canada
- Kelowna, Brits-Columbia, Canada
- Hope, Brits-Columbia, Canada
- Port Alberni, Brits-Columbia, Canada
- Tofino, Brits-Columbia, Canada
- Duncan
- Victoria, Brits-Columbia, Canada
- Vancouver, Brits-Columbia, Canada
USA475
Jaar: 2015
Traject:
20 jaar geleden ... op huwelijksreis in Alaska ... nu teruggekeerd voor een langere periode ..... Lees verder
- White pass (grens met Canada
- Klondike Highway) – Skagway – Dyea – Skagway – ferry – Haines State ferry terminal – Chilkoot Lake – Haines – Pleasant Camp (grens met Canada
- Haines Highway) Alaska Highway
- Grenslijn Canada-US – Tetlin National Wildlife Refuge – Deadman Lake – Tok – Gakona – Glennallen – Copper River Valley – Worthington Glacier – Thompson Pass – Bridal Veil Falls – Horsetail Falls – Valdez – Chitina – Wrangel-St.Elias NP – Mc Carthy – Kenn
- Riley Creek – Healy – Denali NP
- Riley Creek – Denali NP
- Teklanika River – Denali NP
- Kantishna – Denali NP
- Riley Creek – Denali NP
- Teklanika River camp – Healy – Stampede Trail – Nenana – Fairbanks – North Pole – Chena Hot Springs – Fairbanks – Dalton Highway: Yukon River
- Roller Coaster
- Finger Mountain
- Arctic Circle
- Grayling Lake
- Coldfoot
- Sukakpak Mountain
- Atigun Pass
- Slope Mountain
- Happy Valley
- Franklin Bluffs – Deadhorse – Prudhoe Bay – Dalton Highway: Franklin Bluffs
- Last Chance
- Sag River Overlook
- Happy Valley
- Slope Mountain
- Galbraith Lake
- Atigun Pass
- Wiseman
- Coldfoot
- Finger Mountain – Livengood – Fairbanks – Denali NP – Cantwell – Denali Highway – Paxson – Gakona – Glennallen – Copper River – Glennallen – Slana Ranger Station – Wrangell-St.Elias NP
- Nabesna Road – Tok – Deadman Lake – Alaska Highway
- grenslijn US-Canada
- Alaska
- Grotendeels op het vasteland van zuid naar noord.
JAP46
Jaar: 2014
Traject:
Lees verder
- Osaka
- Kyoto
- Nara
- Tokyo
- Hakone Pass
- Kawaguchiko
- Osakata Park
- Matsumoto
- Narai
- Kamikochi
- Tochio
- Shiwakarago
- Ainokura
- Kanazawa
- Hakuba
- Nagano
- Nakano
- Mt. Shirane
- Kusatsu
- Nikko Konsei Pass
- Lake Yunoko
- Yudaki Falls
- Senjogahara Moors
- Lake Chuzenji
- Ryuzu Falls
- Kegon Falls
- Nikko
- Lake Ikara
- Tajimi
- Gold Line Route (Road n° 64)
- Goshiki-Numa
- Bandai-San
- Shirabu Pass
- Zao Onsen
- Zao Echo Line
- Yamadera
- Tendo
- Gas-san
- Yudonosan
- Nabira
- Oami
- Haguro-San
- Ginzan Onsen
- Obanazawa
- Tazawa Lake
- Akita-Komagatake 8th Station
- Tazawa Lake
- Tamagawa Dam
- Kazuno
- Towada Lake
- Yasumiya
- Oirase Stream
- Shichinohe
- Mt. Hakkoda
- Nishimeya
- Anmon
- Mt. Iwaki
- Kasose
- Juniko Lakes
- Kasose
- Hakodate
- Onuma
- Toya Lake
- Noboribetsu
- Mt Tarumae
- Kushiro Shitsugen NP
- Lake Akan
- Lake Onneto
- Mashu Lake
- Mt. Lo
- Bihoro Pass
- Takinoue
- Biei
- Furano
- Mikasa
- Sapporo
- Otaru
- Yoishi
- Mt. Yotei
- Mt. Iwaonupuri
- Hakodate
- Oma
- Yagen Valley
- Shichinohe
- Tamagawa Onsen
- Goshogake Onsen
- Mt. Hachimantai
- Kukoyachi
- Yakehashin Onsen
- Tono
- Goishi Coast
- Rikuzentakata
- Kesennuma
- Cape Iwaisaki
- Ishinomaki
- Matsushima
- Motomiya
- Iwati
- Katori
- Narita Airport
- Osaka.
- Van Osaka helemaal naar het noorden
- Honshu
- Kansai
- Hokkaido
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels
Voor kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels, kom naar de reisbib in Brugge.
This block keeps everything going ... do not touch or move it in any way ... unless your name is Bart or Donny.
Durban,mooi Rivier,giants Castle Np,(sani-pass) -> Lesotho -> East London,addo Elephant Np,oudshoorn + Cango Caves,swellendam,cape Aghulas,hermanus,kaapstad,clanwilliam,sprinbok -> Namibie