Reisverslagen (12)
MAR238
Jaar: 2017
Traject:
Intro - Afrika. De eerste keer. Dat is op het moment van dit schrijven (april 2020) weeral... Lees verder
- Rabat, Marokko
- Fez, Marokko
- Meknès, Marokko
- Erg chebbi
- Dades
- Todra
- Skoura, Marokko
- Aït-Ben-Haddou, Marokko
- Marrakech, Marokko
- Casablanca, Marokko
MAR205
Jaar: 2012
Traject:
Rondreis van 2 weken per camper door het schitterende Marokko. Lees verder
- Malaga - Tarifa - Tanger - Moulay Bousselham - Fès - Azrou - Merzouga/Erg Chebbi - Todrakloof - Marrakech - Tanger - Tarifa - El Burgo - Malaga
- marrakech
- Fès
- Merzouga
- Tarifa
- Moulay Bousselham
- Azrou
- Tanger
- Todrakloof
- El Burgo Malaga
INI491
Jaar: 2011
Traject:
Sinds 2004 reis ik regelmatig door dit land vanuitersten. Het blijft me bekoren, ik heb me volledig... Lees verder
- Zuid-India. De eerste tien dagen waren vooral gewijd aan het bezoek van de missieposten waar Ankura India petekinderen heeft. In Mumbai zijn we toegekomen en werden we opgehaald door de schoonbroer van een priester. Ze woonden in Andheri en we hebben een
- kan je wel eens bedrogen uitkomen als je nog geen treinticket hebt... In Kumta moesten we de bus nemen
- terug naar Gokarna
- waar we met de trein al gepasseerd waren
- maar die daar niet stopte. Heel af en toe doet hij dat toch
- maar het is niet zo gepland. Snel afstappen is dan de boodschap! Eén nacht op Om Beach gebleven
- in Nirvana guesthouse. De volgende dagen zijn we enkel missieposten gaan bezoeken en hebben daar dan ook overnacht
- in het kader van het kindersteunproject: van Honavar naar Sorab
- onderweg even gestopt aan prachtige watervallen
- de Jogg Falls en dan verder doorgetrokken naar Don Bosco in Davangere. Van Daaruit hebben we verschillende bussen moeten nemen tot in Kudligi. Dit was ons niet zo zeer om de missie te doen
- maar omdat we goede vrienden waren geworden met Father Maxim
- de priester aldaar. Onze weg vervolgde zich naar Hampi waar we 2 bussen voor hebben moeten nemen. Daar hebben we een hele dag uitgetrokken om met een riksja de tempels te gaan bezichtigen. Van Hampi ging het voort naar Harapur
- de laatste missiepost. In Hospet was het even onduidelijk waar er een bus stopte naar onze bestemming
- maar zoals zo vaak vond de bus ons. Het ging namelijk als een lopend vuurtje rond dat er blanke toeristen waren en onze bestemming was ook al geen geheim meer. Na Harapur konden we nog even 2 weken genieten van echte vakantie: de bus naar Hospet genom
- waar we 's morgens vroeg een trein hadden naar Madgaon. Het eenvoudigste is om daar een prepaid taxi te nemen
- maar ik wilde het op de goedkoopste manier doen: een kilometer stappen naar het busstation met een loodzware rugzak in een broeierige hitte. Helemaal dooreengeschud in Benaulim toegekomen en daar eerst bij Framoz guesthouse geslapen
- later overgestapt naar Tansy's. Door de voedselvergiftiging hebben we iets langer verbleven dan gedacht. Uiteindelijk toch weggeraakt: een riksja aangesproken die ons naar het treinstation reed. Na een nacht in het airco-gedeelte stapte ik als een ij
- maar zijn dan op goed geluk een toeristenbureautje binnengestapt om een houseboat te boeken voor de volgende dag. Diezelfde dag hebben we overnacht in een hotel dat pas de dag nadien zou opengaan: Sisiri's Palace. Ongelooflijk lekker gegeten in het resta
- zegt hij tijdig waar je moet overstappen
- anders blijf je helemaal zitten tot in Ernakulam. Op zich niet zo erg
- maar er valt niets te beleven en je speelt er behoorlijk wat tijd mee kwijt. De bushalte in Kochi is vlakbij de Chinese fishing nets en alles is op wandelafstand. De riksjachauffeurs staan meestal te springen om je ergens naartoe te rijden
- maar te voet is vaak even snel. Na even zoeken
- kwamen we uit op een heel gezellige guesthouse: de Globetrotters Inn. Veel hebben we in Kochi niet meer gedaan. De wandeling naar Jew Town was eigenlijk net iets te ver
- daarvoor hadden we best een riksja kunnen inschakelen. Om tijd te sparen
- had ik in België ook al een vlucht geboekt van Kochi naar Mumbai. Je kan naar de luchthaven geraken met een taxi
- maar dat is mijns insziens veel te duur als er een ander heel goed alternatief voorhanden is: de bus die stopt bijna aan de visnetten
- een paar keer per dag op vastgestelde uren
- kost veel minder en heeft airco. Een dik uur later sta je op de luchthaven. In Mumbai hebben we nog voor 1 nacht een hotelletje genomen dat ik op internet gevonden had: Causeway Hotel. Het bleek bijna af te zijn
- maar was al open. Het was heel centraal gelegen op de Causeway (what's in a name) in Colaba. De volgende avond een taxi aangesproken die ons naar de internationale luchthaven kon brengen. Reken zeker 2 uur om van Colaba naar de luchthaven te rijden
- zeker in de spits
- want dan sta je soms heel lang stil.
- Zuid-India
- Mumbai
- Hampi
- Fort Cochin
- Goa (Benaulim)
- Om Beach
- Honavar
- Sorab
- Davangere
- Kudligi
- Harapur
MAR194
Jaar: 2009
Traject:
Lees verder
- Marrakech
- Ait Benhaddou
- Ouarzazate
- Rozenvallei
- Dadesvallei
- Todra kloof
- Merzouga
- Erg Chebbi
- Rissani
- Azrou
- Fes
- Imlil
- 2-daagse Toubkal-trekking
- Essaouira
- Zuid-Marokko
- marrakech
- Imlil
- Essaouira
- Fès
- Merzouga
- Ouarzazate
- Ait benhaddou
- Rissani
- Azrou
- Erg Chebbi
- Todra Kloof
- Rozenvallei
- Dadesvallei
Tips en adresjes (10)
logiesvorm: Pension/Hostel
Locatie: We hebben er geen adres van, wel de coördinaten: N31°04’869” - W04°’00’413”.
Land: Marokko
0
logiesvorm: Hotel
Locatie: Goed aangeduid op asfaltweg naar Merzouga.
Land: Afrika, Marokko
0
logiesvorm: Pension/Hostel
Locatie: Erg Chebbi "Res Rmel" Merzouga - B.P.21 Rissani Errachidia
Land: Afrika, Marokko
0
logiesvorm: Hotel
Locatie: tussen Rissani en Merzouga, nabij het dorpje Hassa El Abid
Land: Afrika, Marokko
0
logiesvorm: Hotel
Locatie: Ait Bahaddou YedirB.P. 3 Merzouga
Land: Afrika, Marokko
0
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels
Voor kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels, kom naar de reisbib in Brugge.
This block keeps everything going ... do not touch or move it in any way ... unless your name is Bart or Donny.
Authentiek Marokko
Marokko per Camper
19 daagse rondreis door Marokko incl. Toubkaltrekking
Marokko verkennen met de rugzak
18 dagen Marokko
Per kampeerwagen door Marokko.
Casablanca,rabat,meknes,fes,erg Chebbi,gorges Du Todra,gorges Du Dades,zagora,ouarzazate, Zagora,marrakech,essaouira,casablanca
Casablanca,marrakech,trektocht Van Imlil Naar Setti Fatma,marrakech,essaouira,agadir,marrakech,ouarzazate,dades,tinerhir (todra Gorge),erg Chebbi,fes,meknes,chefchaouen,tangier,rabat,casablanca
Casablanca,marrakech,ouarzazate,tinerhir,erfoud,erg Chebbi,merzouga,zagora,ouarzazate,marrakech,essaouira,marrakech,casablanca