Reisverslagen (34)
USA501
Jaar: 2017-2018
Traject:
In 2016 leerde ik mijn huidige vriend Jeremy kennen die in zijn jonge jaren in Florida had gewoond... Lees verder
- Cape Coral, Florida, Verenigde Staten
- Miami, Florida, Verenigde Staten
- Fort Myers, Florida, Verenigde Staten
- Orlando, Florida, Verenigde Staten
- Key West, Florida, Verenigde Staten
- Tampa, Florida, Verenigde Staten
- Washington D.C., District of Columbia, Verenigde Staten
NZE156
Jaar: 2017
Traject:
Lees verder
- Brisbane Queensland, Australië
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Waipu, Nieuw-Zeeland
- Whangarei, Nieuw-Zeeland
- Kawakawa, Nieuw-Zeeland
- Paihia, Nieuw-Zeeland
- Bay of Islands
- Paihia, Nieuw-Zeeland
- Kerikeri, Nieuw-Zeeland
- Kaitaia, Nieuw-Zeeland
- Cape Reinga, Nieuw-Zeeland
- Opononi, Nieuw-Zeeland
- Waipoua Kauri Forest, Nieuw-Zeeland
- Mangawhai Heads, Nieuw-Zeeland
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Tiri Tiri Mantagi
- Whitianga, Nieuw-Zeeland
- Katikati, Nieuw-Zeeland
- Bay of Plenty, Nieuw-Zeeland
- Katikati, Nieuw-Zeeland
- Okere Falls, Nieuw-Zeeland
- Rotorua, Nieuw-Zeeland
- Waiotapu, Nieuw-Zeeland
- Tongariro National Park, Nieuw-Zeeland
- Turangi, Nieuw-Zeeland
- Foxton, Nieuw-Zeeland
- Wellington, Nieuw-Zeeland
- Picton, Nieuw-Zeeland
- Mapua, Nieuw-Zeeland
- Kaiteriteri, Nieuw-Zeeland
- Whataroa, Nieuw-Zeeland
- Haast, Nieuw-Zeeland
- Wanaka, Nieuw-Zeeland
- Milford Sound, Nieuw-Zeeland
- Manapouri, Nieuw-Zeeland
- Cromwell, Nieuw-Zeeland
- Omarama, Nieuw-Zeeland
- Twizel, Nieuw-Zeeland
- Lake Tekapo, Nieuw-Zeeland
- Christchurch, Nieuw-Zeeland
- Lyttelton, Nieuw-Zeeland
- Christchurch, Nieuw-Zeeland
NZE155
Jaar: 2017
Traject:
We huurden een kleine camper en reisden 5 weken doorheen het Noorder- en Zuidereiland van Nieuw-... Lees verder
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Thames, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Coromandel, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Waihi, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Matamata, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Rotorua, Plentybaai, Nieuw-Zeeland
- Taupo, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Turangi, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Paraparaumu, Wellington, Nieuw-Zeeland
- Wellington, Nieuw-Zeeland
- Picton, Marlborough, Nieuw-Zeeland
- Westport, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Punakaiki, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Greymouth, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Mount Cook, Wellington, Nieuw-Zeeland
- Omarama, Otago, Nieuw-Zeeland
- Cromwell, Otago, Nieuw-Zeeland
- Lumsden, Southland, Nieuw-Zeeland
- Te Anau, Southland, Nieuw-Zeeland
- Milford Sound, Southland, Nieuw-Zeeland
- Queenstown, Otago, Nieuw-Zeeland
- Glenorchy, Otago, Nieuw-Zeeland
- Wanaka, Otago, Nieuw-Zeeland
- Haast, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Franz Josef Glacier, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Hokitika, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Greymouth, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Kaikoura, Canterbury, Nieuw-Zeeland
- Christchurch, Canterbury, Nieuw-Zeeland
JAP46
Jaar: 2014
Traject:
Lees verder
- Osaka
- Kyoto
- Nara
- Tokyo
- Hakone Pass
- Kawaguchiko
- Osakata Park
- Matsumoto
- Narai
- Kamikochi
- Tochio
- Shiwakarago
- Ainokura
- Kanazawa
- Hakuba
- Nagano
- Nakano
- Mt. Shirane
- Kusatsu
- Nikko Konsei Pass
- Lake Yunoko
- Yudaki Falls
- Senjogahara Moors
- Lake Chuzenji
- Ryuzu Falls
- Kegon Falls
- Nikko
- Lake Ikara
- Tajimi
- Gold Line Route (Road n° 64)
- Goshiki-Numa
- Bandai-San
- Shirabu Pass
- Zao Onsen
- Zao Echo Line
- Yamadera
- Tendo
- Gas-san
- Yudonosan
- Nabira
- Oami
- Haguro-San
- Ginzan Onsen
- Obanazawa
- Tazawa Lake
- Akita-Komagatake 8th Station
- Tazawa Lake
- Tamagawa Dam
- Kazuno
- Towada Lake
- Yasumiya
- Oirase Stream
- Shichinohe
- Mt. Hakkoda
- Nishimeya
- Anmon
- Mt. Iwaki
- Kasose
- Juniko Lakes
- Kasose
- Hakodate
- Onuma
- Toya Lake
- Noboribetsu
- Mt Tarumae
- Kushiro Shitsugen NP
- Lake Akan
- Lake Onneto
- Mashu Lake
- Mt. Lo
- Bihoro Pass
- Takinoue
- Biei
- Furano
- Mikasa
- Sapporo
- Otaru
- Yoishi
- Mt. Yotei
- Mt. Iwaonupuri
- Hakodate
- Oma
- Yagen Valley
- Shichinohe
- Tamagawa Onsen
- Goshogake Onsen
- Mt. Hachimantai
- Kukoyachi
- Yakehashin Onsen
- Tono
- Goishi Coast
- Rikuzentakata
- Kesennuma
- Cape Iwaisaki
- Ishinomaki
- Matsushima
- Motomiya
- Iwati
- Katori
- Narita Airport
- Osaka.
- Van Osaka helemaal naar het noorden
- Honshu
- Kansai
- Hokkaido
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Geen resultaten gevonden voor uw zoekopdracht, zoek minder specifiek of gebruik een synoniem
Kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels
Voor kaarten, reisgidsen en tijdschriftartikels, kom naar de reisbib in Brugge.
This block keeps everything going ... do not touch or move it in any way ... unless your name is Bart or Donny.
Accra,kumasi,kintampo,tamale,mole Np,bolgatanga,bobo Dioulasso [burkina],hamale,kumasi,ekosi,effiduase,bobiri Forest Reserve,cape Coast En Omgeving,efutu,hohoe,ho,ada Foa,woe-keta
Burkina Faso -> Paga,bolgatanga,tamale,larabanga,kumasi,abonu,obuasi,cape Coast,accra,ho,tafi,kpandu,hohoe,wli (grens Met Togo),aflao,denu,aflao,accra -> Togo
Burkina Faso -> Kumasi,ankasa Park,benyin,shama,elmina,cape Coast,accra,atimpoku,tafi-atome,hohoe
Accra,cape Coast,princess Town,takoradi,kumasi,baobeng,tamale,mole Np,bolgatanga -> Burkina Faso -> Mali -> Tamale,yeji,akosombo,hohoe,ada,prampram
Ivoorkust -> Kumasi,accra,cape Coast,elmina,winneba,accra,ho En Hohoe,accra,mole Np,bolgatanga,> Burkina Faso