Reisverslagen (9)
OOS121
Jaar: 2021
Traject:
Samen met onze 3 zonen (3, 5 en 6 jaar) gingen we in de zomer van 2021 op berghuttentocht. We... Lees verder
- Innsbruck, Oostenrijk
- Patsch, Oostenrijk
- Tulfes, Oostenrijk
- Mieders, Oostenrijk
- Brixen im Thale, Oostenrijk
IJS110
Jaar: 2017
Traject:
Enkele kernwoorden van onze reis: Kamperen - Wandelen - Genieten - Wol - 6 personen ("drie" koppels... Lees verder
- Stokkseyri, IJsland
- Vík, IJsland
- Skaftafell, IJsland
- Höfn, IJsland
- Bakkagerði, IJsland
- Reykjahlíð, IJsland
- Húsavík, IJsland
- Akureyri, IJsland
- Varmahlíð, IJsland
- Drangsnes, IJsland
- Bolungarvík, IJsland
- Breiðavík, IJsland
- Arnarstapi, IJsland
- Reykjavik, IJsland
KAMP87
Jaar: 2016
Traject:
Met onze groep Seniors (8 personen) zijn we een week naar Zweden getrokken. We hebben overnacht in... Lees verder
- Stockholm, Zweden
- Stavsnäs, Zweden
- Västerskaten, Zweden
RK195
Jaar: 2015
Traject:
3 Redactioneel, inhoudstafel, colofon 4 Over land naar Noorwegen 8 Thuis in Oslo 12 Road Trip... Lees verder
- Oslo, Noorwegen
- Lofoten, Noorwegen
- Trondheim, Noorwegen
- Å i Lofoten, Noorwegen
- Mexico-Stad, Mexico
- Kortrijk, België
- Hasselt, België
NRW108
Jaar: 2011
Traject:
Samen met onze twee zonen ( 6 en 7 jaar) zochten we naar een bestemming waar we vooral veel natuur... Lees verder
- Hirtshals -> Kristiansand (Fjordline)
- Hjelmeland
- Lindesnes
- Svarstad
- Larvik -> Hirtshals (Color line) Billund
- Zuid-Noorwegen
- Billund
- Lindesnes
- Svarstad
- Hirtshals
- Hjelmeland
IJS68
Jaar: 2008
Traject:
Eerst de wandeltocht van Landmannalaugar naar Porsmork, dan een 4x4 tocht van Akureyri naar... Lees verder
- Reykjavik
- Landmannalaugar
- Hrafntinnusker
- Alftavatn
- Emstrur
- Porsmork
- Reykjavik
- Akureyri
- Myvatn
- Askja
- Egilsstadir
- Hrollaugsstadir
- Hvoll
- Hella
- Reyjavik
- Alftavatn
- Reykjavík
- Egilsstadir
- Myvatn
- Akureyri
- Landmannalaugar
- Hvoll
- Hrafntinnusker
- Emstrur
- Porsmork
- Askja
- Hrollaugsstadir
- Hella
NZE119
Jaar: 2006
Traject:
Lees verder
- Noord- En Zuid-eiland: Auckland
- paihia
- dargaville
- rotorua
- taupo
- wellington -> Nelson
- kaikoura
- akaroa
- timaru
- otago Peninsula
- papatowai
- te Anau
- queenstown
- wanaka
- franz Josef
- greymouth
- arthur's Pass
- christchurch
IJS55
Jaar: 2005
Traject:
Lees verder
- Snaefells
- akkureyri
- kjolur
- hveragerdi
- landmannalaugar
- kirkjubaerjarklaustur
- skogar
ZAF112
Jaar: 2003
Traject:
Lees verder
- Oosten: Johannesburg
- pietersburg
- krugerpark
- letsitele
- panoramaroute
- swaziland
- ithala
- hluhluwe
- mtuzini (dolphin Coast)
- durban
- central Drakensbergen
- royal Natal
- golden Gate Np
- clarence
- j'burg