Reisverslagen (55)
NAM131
Jaar: 2019
Traject:
Dit is een verslag neergeschreven in 2023, maar van een reis gedaan in 2019, omdat een collega onze... Lees verder
- Rehoboth, Namibië
- Mariental, Namibië
- Keetmanshoop, Namibië
- Hobas, Namibië
- Fish River Canyon
- Aus, Namibia, Namibië
- Lüderitz, Namibië
- Kolmanskop, Namibië
- Sesriem, Namibië
- Naukluft, Namibië
- Solitaire, Namibië
- Swakopmund, Namibië
- Walvis Bay, Namibië
- Spitzkoppe
- Twijfelfontein
- Etosha
- Waterbergplateau
- Okahandja, Namibië
NZE162
Jaar: 2023
Traject:
Samen met mijn echtgenote reisden we naar Nieuw Zeeland af, enerzijds om een tokdje samen met onze... Lees verder
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Hokianga Harbour, Nieuw-Zeeland
- Waitangirua, Porirua, Nieuw-Zeeland
- Tairua, Nieuw-Zeeland
- Hahei, Nieuw-Zeeland
- Waikato, Nieuw-Zeeland
- Hamilton, Nieuw-Zeeland
- Matamata, Nieuw-Zeeland
- Rotorua, Nieuw-Zeeland
- Whirinaki, Nieuw-Zeeland
- Opotiki, Nieuw-Zeeland
- Gisborne, Nieuw-Zeeland
- Napier, Nieuw-Zeeland
- Taupo, Nieuw-Zeeland
- Ruapehu District, Manawatu-Wanganui, Nieuw-Zeeland
- Retaruke, Nieuw-Zeeland
- Horopito, Nieuw-Zeeland
- New Plymouth, Nieuw-Zeeland
- Whanganui, Nieuw-Zeeland
- Paraparaumu, Nieuw-Zeeland
- Wellington, Nieuw-Zeeland
- Picton
- Kaikoura, Nieuw-Zeeland
- Waipara, Nieuw-Zeeland
- Greta Valley, Nieuw-Zeeland
- Castle Hill, Nieuw-Zeeland
- Arthur's Pass Village, Nieuw-Zeeland
- Nelson, Nieuw-Zeeland
- Saint Arnaud, New Zealand, Nieuw-Zeeland
- The Brook, Nelson, Nieuw-Zeeland
- Collingwood, Nieuw-Zeeland
- Rawhiti, Nieuw-Zeeland
- Westport, Nieuw-Zeeland
- Karamea, Nieuw-Zeeland
- Punakaiki, Nieuw-Zeeland
- Paparoa, Nieuw-Zeeland
- Greymouth, Nieuw-Zeeland
- Hokitika, Nieuw-Zeeland
- Franz Josef, Nieuw-Zeeland
- Fox Glacier, Nieuw-Zeeland
- Haast, Nieuw-Zeeland
- Wanaka, Nieuw-Zeeland
- Mount Aspiring, Nieuw-Zeeland
- Kingston, Nieuw-Zeeland
- Queenstown, Nieuw-Zeeland
- Te Anau, Nieuw-Zeeland
- Milford Sound, Nieuw-Zeeland
- Doubtful Sound, Nieuw-Zeealand
- Clifden, Nieuw-Zeeland
- Colac Bay / Ōraka, Nieuw-Zeeland
- Riverton, Nieuw-Zeeland
- Invercargill, Nieuw-Zeeland
- Bluff, Nieuw-Zeeland
- Stewart Island, Nieuw-Zeeland
- Oban, Nieuw-Zeeland
- Curio Bay, Nieuw-Zeeland
- Papatowai, Nieuw-Zeeland
- Kaka Point, Nieuw-Zeeland
- Waiwera, Nieuw-Zeeland
- Nugget Point, Nieuw-Zeeland
- Pukekura, Nieuw-Zeeland
- Dunedin, Nieuw-Zeeland
- Moeraki, Nieuw-Zeeland
- Oamaru, Nieuw-Zeeland
- Lake Poaka, Nieuw-Zeeland
- Aoraki / Mount Cook, Nieuw-Zeeland
- Twizel, Nieuw-Zeeland
- Omarama, Nieuw-Zeeland
- Cromwell, Nieuw-Zeeland
- Clyde, Nieuw-Zeeland
- Ranfurly, Nieuw-Zeeland
- Alexandra, Nieuw-Zeeland
- Oamaru, Nieuw-Zeeland
- Selwyn District, Canterbury, Nieuw-Zeeland
- Lake Ellesmere, Nieuw-Zeeland
- Christchurch, Nieuw-Zeeland
POR366
Jaar: 2023
Traject:
Madeira, het bloemeneiland, is het ganse jaar door te bezoeken, maar is op zijn mooist in de lente... Lees verder
- Caniçal, Portugal
- Porto da Cruz, Portugal
- Ribeiro Frio, Portugal
- Curral das Freiras, Portugal
- Funchal, Portugal
JAP77
Jaar: 2023
Traject:
Tijdens deze reis lieten we het “klassieke” Japan links liggen, dat hebben we vroeger al bezocht... Lees verder
- Tohoku
- Hokkaido
GBR433
Jaar: 2023
Traject:
We hadden beloofd dat we onze kleinkinderen eens mee zouden nemen naar Londen. En nu was het zover... Lees verder
- Londen, Verenigd Koninkrijk
MEX212
Jaar: 2023
Traject:
We doen 7 staten aan, volgen kleinere wegen en onze focus ligt daarbij niet op de overbekende must-... Lees verder
- Quintana Roo, Mexico
- Yucatán, Mexico
- Campeche, Mexico
- Tabasco, Mexico
- Veracruz, Mexico
- Puebla, Mexico
- Tlaxcala, Mexico
KAMP174
Jaar: 2016
Traject:
De seniors van 39e FOS De Menapiers gingen op buitenlands kamp naar Montenegro & Noord-... Lees verder
- Podgorica, Montenegro
- Ohrid, Noord-Macedonië
- Bitola, Noord-Macedonië
- Ohrid, Noord-Macedonië
- Žabljak, Montenegro
- Budva, Montenegro
- Prčanj, Montenegro
- Podgorica, Montenegro
GBR432
Jaar: 2022
Traject:
Het idee ontstond in de kerstvakantie van 2019. Met onze zoon Otto en een bende bevriende (toen nog... Lees verder
- Newcastle upon Tyne, Verenigd Koninkrijk
- Carlisle, Verenigd Koninkrijk
- Edinburgh, Verenigd Koninkrijk
- Fort William, Verenigd Koninkrijk
- Rowardennan Lodge, Glasgow, Verenigd Koninkrijk
EGY176
Jaar: 2022
Traject:
We reisden met ons tweetjes voor de eerste maal in Egypte rond, waarbij we er de voorkeur aan gaven... Lees verder
- Caïro, Egypte
- Gizeh, Egypte
- Dahshur, Egypte
- Memphis, Egypte
- Saqqarah, Egypte
- Aswan, Egypte
- Elephantine Island, Aswan, Egypte
- Abu Simbel, Egypte
- Kom Ombo, Egypte
- Edfu, Egypte
- Esna, Egypte
- Luxor, Egypte
- Alexandria, Egypte