Reisverslagen (32)
NAM131
Jaar: 2019
Traject:
Dit is een verslag neergeschreven in 2023, maar van een reis gedaan in 2019, omdat een collega onze... Lees verder
- Rehoboth, Namibië
- Mariental, Namibië
- Keetmanshoop, Namibië
- Hobas, Namibië
- Fish River Canyon
- Aus, Namibia, Namibië
- Lüderitz, Namibië
- Kolmanskop, Namibië
- Sesriem, Namibië
- Naukluft, Namibië
- Solitaire, Namibië
- Swakopmund, Namibië
- Walvis Bay, Namibië
- Spitzkoppe
- Twijfelfontein
- Etosha
- Waterbergplateau
- Okahandja, Namibië
AUS221
Jaar: 2022
Traject:
In de zomer van 2022 reisden we als gezin met 2 jonge kinderen van 6 en 3 jaar naar Queensland,... Lees verder
- Brisbane Queensland, Australië
- Glass House Mountains Queensland, Australië
- Mapleton Queensland, Australië
- Noosa Heads Queensland, Australië
- Hervey Bay Queensland, Australië
- Bundaberg Queensland, Australië
- Agnes Water Queensland, Australië
- Rockhampton Queensland, Australië
- Yeppoon Queensland, Australië
- Emerald Queensland, Australië
- Anakie Siding Queensland, Australië
- Carnarvon Park Queensland, Australië
- Cherbourg Queensland, Australië
- Bunya Mountains Queensland, Australië
- Crows Nest Queensland, Australië
- Cunninghams Gap Queensland, Australië
- Tamborine Mountain Queensland, Australië
- Springbrook Queensland, Australië
- Lamington Queensland, Australië
- Burleigh Heads Queensland, Australië
- Brisbane Queensland, Australië
NAM130
Jaar: 2022
Traject:
In 2022 trokken we met een 4WD met 2 danktenten gedurend 3.5 week door Namibie met onze 3 kinderen... Lees verder
- Windhoek, Namibië
- Rehoboth, Namibië
- Tsauchab River
- Sesriem, Namibië
- Walvisbaai, Namibië
- Swakopmund, Namibië
- Spitzkoppe
- Twyfelfontein
- Brandberg West Mine, Namibië
- Hoada
- Kamanjab, Namibië
- Olifantsrus
- Okaukuejo, Namibië
- Halali, Namibië
- Namutoni, Namibië
- Waterberg, Namibië
- Windhoek, Namibië
CAN239
Jaar: 2023
Traject:
als avontuurlijk gezin ( 54,46 en 18 jaar oud) maakten we met een mobilhome een roadtrip door west-... Lees verder
- Vancouver, Brits-Columbia, Canada
- wells gray np
- Jasper, Alberta, Canada
- icefield highway
- Lake Louise, Alberta, Canada
- bow valley
- Banff, Alberta, Canada
- yoho np
- Revelstoke, Brits-Columbia, Canada
- Bridal Falls, Brits-Columbia, Canada
IJS122
Jaar: 2022
Traject:
We wilden IJsland bezoeken toen er net een vulkaan was uitgebarsten! Helaas gooiden Covid-perikelen... Lees verder
- Reykjavik, IJsland
IJS117
Jaar: 2021
Traject:
Dit was inmiddels onze zevende keer Ijsland, blijkbaar ondertussen onze tweede thuis geworden ...... Lees verder
- Keflavík, IJsland
- Grindavík, IJsland
- Fagradalsfjall
- Leiðarendi Lava Cave
- Grenivík, IJsland
- Akureyri, IJsland
- Laugafell
- Langisjór
- Sveinstindur
- Eldgjá
- Kirkjubæjarklaustur, IJsland
- Maelifell
- Strútur
- Borgarfjörður Eystri, IJsland
- Dettifoss
- Grímsstaðir, IJsland
- Kverkfjöll
- Dreki (Askja)
- Laugafell
- Blönduós, IJsland
- Íshellir
- Húsafell, IJsland
- Langjökull
- Keflavík, IJsland
NAM129
Jaar: 2021
Traject:
Wij zijn David Cops en Lindsey Eeckeloo en hebben al wat ervaring met avontuurlijk reizen. Sedert 5... Lees verder
- Windhoek, Namibië
- Rehoboth, Namibië
- Mariental, Namibië
- Keetmanshoop, Namibië
- Fish River Canyon, Namibië
- Lüderitz, Namibië
- Betta, Namibië
- Sesriem, Namibië
- Solitaire, Namibië
- Swakopmund, Namibië
- Spitzkop, Namibië
- Uis, Namibië
- Khorixas, Namibië
- Palmwag, Namibië
- Opuwo, Namibië
- Epupa, Namibië
- Swartbooisdrift, Namibië
- Kamanjab, Namibië
- Etosha National Park, Namibië
- Grootfontein, Namibië
- Waterberg Plateau, Namibië
CAN238
Jaar: 2019
Traject:
Samen met een vriendin (20) trok ik richting Vancouver. We huurden een auto en reden via Clearwater... Lees verder
- Vancouver, Brits-Columbia, Canada
- Clearwater, Brits-Columbia, Canada
- Jasper, Alberta, Canada
- Lake Louise, Alberta, Canada
- Banff, Alberta, Canada
- Revelstoke, Brits-Columbia, Canada
- Vancouver, Brits-Columbia, Canada
ARG156
Jaar: 2019
Traject:
Na al ongelofelijk veel mooie reizen samen te hebben gemaakt, bleef Patagonie hoog op onze bucklist... Lees verder
- Ushuaia, Vuurland, Argentinië
- Puerto Natales, Natales, Chili
- Torres del Paine, Torres de Paine, Chili
- El Calafate, Santa Cruz, Argentinië
- El Chaltén, Santa Cruz, Argentinië
- Carretera Austral (ruta 7 in Chili)
- Puerto Varas, Chili
- Bariloche, Río Negro, Argentinië
- Buenos Aires, Argentinië
BOT27
Jaar: 2019
Traject:
In het verleden hebben wij uitgebreid en langdurig gereisd in Azie en Zuid-Amerika. Sinds een... Lees verder
- Windhoek, Namibië
- Ghanzi, Botswana
- Mabuasehube, Botswana
- Central Kalahari, Botswana
- Makgadikgadi pans, Botswana
- Maun, Botswana
- Khwai, Botswana
- Eastern Panhandle, Botswana
- Grootfontein, Namibië
- Windhoek, Namibië