Noorwegen, de microbe had ons weer te pakken...

Jaar: 
2006
Traject: 
Frederikshaven, Oslo, Notodden, Bø, Vrådal, Tjønnefos, Fyresdal, Dalen, Nomeland, Lysebotn, Tjørhom, Gilja, Månafossen, Tjørhom, Oltedal, Nesvik, Ropeid, Odda, Utne, Ulvik, Vangsnes, Hafslo, Skjolden, Randsverk, Bygdin, Jotunheimvegen, Skåbu, Forset, Bruflat, Nesbyen, Rødberg, Rjukan, Tuddal, Sauland, Drammen, Halden, Helsingør, Puttgarden, Enschede
Periode: 
7/6 - 5/7
Inleiding: 

Omdat wij intussen met de regelmaat van een klok ondervinden dat we aan een ongeneeslijke ziekte lijden, namelijk de Noorwegen-infectie, weten we dat zich hardnekkige opflakkeringen kunnen voordoen.
Dit fenomeen is niet gevaarlijk, zelfs niet vervelend, integendeel, het is zelfs heel prettig.
Het heeft echter welbepaalde consequenties, namelijk, wanneer de kriebels beginnen kunnen wij niet anders dan het land op te zoeken waar wij deze sterke microbe opgepikt hebben.
Eens dat we daar dan zijn verzachten de symptomen en komen we tot rust en die rust is zelfs zo deugddoend dat we alleen nog maar kunnen genieten en blij worden, dat we in ons hart een zacht, intens vuurtje voelen branden en dat we onze ogen wijd open voelen gaan om toch maar zoveel mogelijk op te nemen en te koesteren.
Dit proces is heel erg nodig, want, wanneer we weer thuis zijn hebben we die opgebouwde reserve van herinneringen en gebeurtenissen en beelden en avonturen hard nodig om er weer een tijdje tegen te kunnen tot de volgende opflakkering zich aandient.

Wens je dit verslag te downloaden of te openen?

De volledige versie van het reisverslag is enkel voor leden beschikbaar. Als je lid bent log dan in met je lidnummer en paswoord. Ben je nog geen lid? Als lid heb je tal van voordelen, lees meer.

Schrijf ook een verslag en win een prijs!

Registreer je gratis of log in als je al geregistreerd of lid bent, dien een reisverslag in, bezorg het aan Wegwijzer en win een prijs!



Logies bij dit reisverslag

Foto's bij dit reisverslag

Er zijn geen bijkomende foto's bij dit reisverslag.

Ben je de auteur? Voeg een (of meerdere) foto's toe aan dit verslag.
Als je reeds foto's hebt ingediend die eigenlijk horen bij dit verslag, dan kun je ze koppelen tijdens het bewerken van de foto (ga naar Mijn Profiel en de tab Mijn Foto's).



Home